Volné pracovní místo  Technik ve výrobním provozu

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Popis pozice:
  • diagnostika a odstraňování závad strojů a zařízení ve výrobě
  • pravidelná údržba a technická péče o tato zařízení
  • provádění oprav samostatně i v kooperaci ostatních kolegů
  • úzká spolupráce mezi úseky údržby a výroby

Co očekáváme:
  • SOU nebo SŠ technického zaměření
  • rozumíte si s PC uživatelsky
  • vyznáte se v technické dokumentaci
  • logické a analytické myšlení
  • jste spolehlivý/á a umíte pracovat samostatně
  • manuální a technická zdatnost patří mezi Vaše přednosti
  • výhodou bude Vaše platné oprávnění dle nařízení vlády č.194/2022 Sb. (dříve vyhláška 50)
  • zkušenosti a praxe v údržbě strojů v průmyslové výrobě

Zaměstnanecké výhody:
  • Příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu
  • 25 dnů dovolené
  • Spousta dalších benefitů: výhodné telefonní tarify, sleva na firemní výrobky a sportovní oblečení, MultiSport karta, aj.
  • moderním zázemí a stabilita naší rodinné firmy

Kontakt je možný POUZE e-mailem.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024