Volné pracovní místo  Technik výroby hydraulických hadic

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 22 000–35 000 Kč / měsíc

Co požadujeme: dobré výsledky z předchozích činností ( zaměstnání, u absolventů brigáda nebo praxe), řidičský průkaz skupiny B
Co bude Vaším úkolem: výroba hydraulických hadic dle zadání zákazníka nebo servisu, aktivní prodej služeb "Výroba hadic", spravování skladu komponentů pro výrobu, vedení základní administrativy spojené s výrobou a skladem materiálu, stát se a být specialistou v tomto oboru
Co nabízíme: odborné zaškolení, pravidelné technické školení a rozšiřování znalostí hydrauliky, přátelské pracovní prostředí a uznání za Vaší píli a snahu, vysoká mzda za odvedenou práci, respekt kolegů za dobré výsledky
Posílejte, prosím, Vaše životopisy na použijte odpovědní formulář nebo kontaktujte paní Ivanu Vacíkovou na tel: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - odborné zaškolení,pravidelné technické školení a rozšiřování znalostí hydrauliky

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 21.12.2017