Volné pracovní místo  technik WiFi zařízení

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 22 000–32 000 Kč / měsíc

Požadujeme: vzdělání zaměřené na informační technologie a elektro, přehled v IT, zkušenosti s bezdrátovými a LAN sítěmi, znalost technologií Mikrotik, UBNT a síťových protokolů výhodou, flexibilitu, pečlivost, zodpovědnost, schopnost dále se vzdělávat, samostatnost při řešení úkolů, komunikativnost a příjemné vystupování, Aj výhodou, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), výpis z rejstříku trestů.
Nabízíme: práci v mladém kolektivu, kreativní a různorodou práci, možnost profesního růstu, k dispozici služební telefon, automobil, notebook, připojení k internetu, nadstandartní ohodnocení se mzdový růstem, zaměstnanecké benefity
Pracovní náplň: IT technik realizující internetové přípojky, servis internetových přípojek, servis výpočetní techniky, výstavba a správa datových sítí. Předpokládaná pracovní doba je 9:00 až 17:30 (může se změnit na 8:00 až 16:30). Místo výkonu práce Spálené Poříčí, vhodné zejména pro uchazeče z okolí Spáleného Poříčí.
Životopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 28.12.2018