Volné pracovní místo  Technik zakázkového oddělení

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Pracovní pozice: Technik zakázkového oddělení (autobusy, nákladní a přípojná vozidla)
Místo výkonu práce: Olomouc.

Náplň práce:
  • Příjem vozidel do opravy, předávání vozidel zákazníkům po opravě.
  • Cenové kalkulace oprav.
  • Zpracování související administrativy (zakázky a fakturace), vhodné i pro ženy.
  • Komunikace s ostatními odděleními uvnitř společnosti.

Očekáváme:
  • ÚSO/SŠ automobilní nebo obdobné zaměření.
  • Zkušenost a praxi se servisem osobních vozidel, autobusů, nákladních a přípojných vozidel minimálně 2 roky.
  • Zájem o obor. Aktivní přístup k práci a řešení problémů.
  • Komunikativnost, bezúhonnost, časovou flexibilitu.
  • Řidičský průkaz sk. C.
  • Uživatelskou znalost PC a komunikačních technologií.

Nabízíme:
  • Nástup možný ihned.
  • Mzda od 17.000,- + pohyblivá složka podle výkonu.
  • Zázemí stabilní české společnosti.
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání a karierního růstu.
  • Zajímavou, různorodou práci.
  • Pracovní doba 37,5 hodin týdně, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a další benefity.

První kontakt POUZE mailem.

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 28.11.2016