Volné pracovní místo  technik/čka BOZP, PO, HACCP, IFS

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 18 000–22 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce : Jiří Šašinka - HORS,Na Výhoně 3824,695 01 Hodonín
kontaktní osoba: Nicole Haramiová, použijte odpovědní formulář tel: použijte odpovědní formulář
Pro rozšíření našeho týmu přijmeme perspektivního pracovníka na pozici : technik BOZP, PO. HACCP, IFS
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání potravinářského směru, komukativnost, práce na PC, praxe na obdobné pozici výhodou.
Pracovní náplň: styk s veřejnými institucemi, státními orgány, dozorovými orgány a kontrolními orgány. zajišťování a kontrola provozních revizí zařízení a budov, kontakt s revizními techniky, zajišťování školení zaměstnanců, vedení a aktualizace potravinářské legislativy, hlídání termínů prohlídek zaměstnanců, zajišťování vstupních prohlídek zaměstnanců.
Nabízíme: odpovědnou a perspektivní práci ve firmě,která je na trhu již 25 let
Nástup je možný ihned!!! Stravenky.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 12.9.2016