Volné pracovní místo  Technik/čka oprav mobilních telefonů -www.mobilprovas.cz

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 800–22 400 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

NÁPLŇ PRÁCE
pozáruční opravy mobilních telefonů běžných značek - Microsoft (Nokia), Samsung, LG, Sony, iGet, Apple, HTC, Blackberry, Aligator, Acer a další
práce na PC a na internetu
pracovní doba PO-PÁ 8:00-16:45
NABÍZÍME
zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti
práce s nejnovějším SW i HW vybavením
příjemné pracovní prostředí na centrále společnosti Brno - Žabovřesky, následně během cca dvou měsíců stěhování do nového servisního centra Brno - Královo pole
možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
motivující finanční ohodnocení
zajímavá a dobře ohodnocená práce
možnost nástupu IHNED
plat 18.800,-Kč - 22.400,-Kč hrubého, vše se odvíjí od Vaší zručnosti
zaškolení

POŽADUJEME
manuální zručnost, pečlivost
minimálně základní znalost technické Angličtiny
znalost práce na PC na vynikající úrovni
optimismus, morální a trestní bezúhonnost
spolehlivost a zodpovědnost
chuť pracovat a učit se novým věcem
zkušenosti s pájením BGA, micro BGA - horkým vzduchem jsou výhodou

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktujte VÝHRADNĚ na emailu prace (a) mobilprovas.cz
Na email prosím zašlete strukturovaný životopis s FOTKOU, spolu s průvodním dopisem v českém jazyce.
Pokud nás Váš profil zaujme, budete během jednoho týdne telefonicky kontaktováni a následně pozváni na osobní pohovor.
Inzerát je platný po celou dobu zveřejnění!

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016