Volné pracovní místo  Technik/čka výroby vířivek

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Krmelínská 631, Stará Ves nad Ondřejnicí

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail.
Osobně se můžete dostavit po předchozí domluvě.

Firma s dlouholetou tradicí hledá do svého pracovního týmu výrobního/servisního technika/čku pro wellness technologie.

Náplň práce:
-Výroba vířivek a wellness technologií
-Provádění konkrétních oprav, výměny dílů a součástí

Požadavky:
-Manuální zručnost
-Technické myšlení a ochotu učit se novým technologiím
-Komunikační schopnosti, prozákaznický přístup, aktivní řidičský průkaz
-Samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup k práci
-Dobrý zdravotní stav
-Trestní bezúhonnost
-Výhoda: Elektrotechnické znalosti (např. zapojování elektrotechnických komponent nebo vyhl.50)

Nabízíme:
-Práci v dynamické stabilní firmě a příjemném kolektivu
-Získání praxe v oboru
-Školení a možnost dalšího vzdělávání
-Plat 20.000 - 25.000,- Kč
-Nástup možný ihned
-Prémie

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016