Volné pracovní místo  Technik/technička absolvent/ka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Hledáme uchazeče na pozici " Technik absolvent " pro společnost v Přelouči, která již po desetiletí patří mezi výrobce automobilových technologií.
Pracovní náplň: plánovat výrobní procesy/technologie/linky, zpracovávat a implementovat technologické postupy výroby, spolupodílet se na vzniku nových procesů, změn v procesech, optimalizacích apod., komunikace v rámci oddělení engineeringu vč. komunikace s dalšími oddělením v rámci firmy, vytvářet a spravovat schéma umístění výrobního zařízení (layout), v rámci případného dalšího rozvoje se podílet na projektech pro zahraniční pobočky
Požadavky:
o technické vzdělání (strojní, elektro apod.)
o komunikativní znalosti AJ nebo NJ (schopnost se samostatně domluvit minimálně jedním cizím jazykem), znalosti dalších cizích jazyků jsou výhodou
o znalost AUTOCAD nebo jiného CAD software
o vysoké nasazení, schopnost se prosadit, vyjednávací schopnosti, samostatnost a odpovědnost
Nabízíme: perspektivní práce ve firmě se zahraniční účastí, příjemné prostředí, moderně vybavené pracoviště, možnost odborného růstu, zajímavé finanční ohodnocení, lákavé firemní benefity, závodní stravování, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, nástup možný ihned
Zaměstnanecké výhody: Zázemí stabilní společnosti, dlouhodobá spolupráce, zajímavé finanční ohodnocení
Místo je vhodné i pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo osobně: Náborové centrum - 1. patro OC Grand, Nám. republiky 1400, Pardubice

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 3.10.2016