Volné pracovní místo  Technolog mechanické předúpravy

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 26 000–31 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Technolog mechanické předúpravy
Náplň práce:
  • Technologická příprava výroby, Obsluh a seřizování CNC a jiných strojů, Tvorba technologických postupů a programů, Aktualizace technické dokumentace mechanické předúpravy, Spolupráce při vývoji technologie mechanické předúpravy
Požadujeme:
  • SOU v oboru, Praxe v oboru výhodou, Ochota pracovat v směnném režimu - 3 směnný provoz, Manuální zručnost a zodpovědný přístup
Výhody:
  • Práci na HPP s možností na dobu neurčitou, Kompletní zaškolení a podporu , Možnost karierního růstu, Možnost založení a vedení účtu zdarma, 5 týdnů dovolené, Odměny při pracovních i osobních výročích, Stravenky v hodnotě 80 Kč za každou odpracovanou směnu, Příspěvky a prémie
Hlásit se telefonicky nebo e-mailem, tel: použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Jiné výhody - stravenky - 80 Kč, kariérní růst, komplet.zaškol. a podpora
  • Dovolená navíc - 5 týdnů
  • Zvláštní prémie - příspěvky a prémie, odměny při pracovních či osobních výročích

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 13.11.2017