Volné pracovní místo  TECHNOLOG - KONSTRUKTÉR / KA

Firma KOVONA a.s.
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 35 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
  • SŠ, VŠ strojního zaměření
  • znalost tvorby výkresové dokumentace v 3D CAD softwaru
  • znalost Solid Edge výhodou.
  • široké spektrum úloh k řešení, rozmanité portfolio produktů

Náplň práce:
  • vytváření a správa výkresové dokumentace a programů pro CNC vysekávací a ohýbací stroje
  • realizace dokumentace pro výrobu a vývoj nových produktů
  • navrhování opatření ke zlepšení jakosti výrobků, ke snížení spotřeby materiálu a nákladů na výrobu
  • navrhování úprav a vývoj nových produktů
  • spolupráce na plánu inovací

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, smlouvu na dobu neurčitou, stravenkový paušál, příspěvky na penzijní a životní připojištění, kulturu a volnočasové aktivity, příspěvky na tábory dětí a dovolenou, vzdělávání a možnost osobního i profesního růstu, zázemí stabilní, více jak 100-leté ČESKÉ firmy

Pracovní poměr na dobu neurčitou po 1 roce zaučení.

Kontaktovat nás můžete v pracovní dny telefonicky 7:00 - 15:00 hod. nebo e-mailem.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024

Máte zájem o nabídku TECHNOLOG - KONSTRUKTÉR / KA?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lucie Vančíková z KOVONA a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku TECHNOLOG - KONSTRUKTÉR / KA

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.