Volné pracovní místo  technolog lisovny

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 17 100–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky:
  • min. SŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • znalost práce na PC –> MS Office , AutoCad výhodou
  • AJ – základní znalost
  • zkušenosti a znalosti z oboru strojírenství a průmyslové automatizace výhodou
  • trpělivost, přesnost, kreativita, flexibilita, týmové jednání
  • znalost 3D programů a technického kreslení.
  • praxe na obdobné pozici v oblasti automotive
  • zkušenosti s tvářecími nástroji
Náplň práce:
  • odpovědnost za správný chod progresových a transferových lisů a nastavení výrobních zařízení
  • odpovědnost za realizaci změn výrobku/procesu na svěřeném úseku
  • vedení požadované dokumentace a vypracovávání analýz
  • komunikace s výrobními odděleními, reportování vedoucím pracovníků
  • řešení zákaznických reklamací a interních neshod
  • účast při zavádění nových projektů
Další podmínky budou upřesněny během osobního pohovoru.
Nabízíme:
Sociální výhody:
  • nenárokovou složku mzdy, mzdové příplatky (za práci v noci, o víkendu a přesčas), speciální příplatky
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na závodní stravování
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • příspěvek na sportovní vyžití formou účelových kuponů
  • příspěvek na nákup vitamínů
V PŘÍPADĚ ZÁJMU ZASÍLEJTE SVŮJ ŽIVOTOPIS NA e-mail použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.8.2016