Volné pracovní místo  Technolog montážní linky/automotive průmysl

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 28 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu: Moravská Ostrava,
kontakt: Kovaříková Markéta Ing., tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Stabilní, mezinárodní, automotive společnost hledá člověka do svého týmu technologů!!!

Zaujal Vás níže uvedený popis práce a rádi byste se o firmě a jejím fungování dozvěděli více?

Zašlete Váš životopis na použijte odpovědní formulář a my Vás budeme kontaktovat.

Těšíme se na Vaše reakce!

NÁPLŇ PRÁCE:
  • stanovování technologických podmínek pro montážní linky
  • podíl na specifikaci nových strojů a zařízení
  • podíl na technologických a konstrukčních oponenturách nových výrobků
  • podíl na předpřejímkách nových zařízení
  • podíl na návrzích na umístění výroby
  • výrobně-technologická dokumentace
  • výběr dodavatelů zařízení
  • zvyšování kvality výroby a snižování zmetkovitosti

JAKÉHO KANDIDÁTA HLEDÁME:
  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • min. 2 roky praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici, automotive je výhodou
  • zkušenosti s vytvářením technologických postupů, tvorba layoutů, zefektivnění procesu výroby, atd.
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • uživatelská schopnost práce na PC (MS Office, Internet, Outlook)

FIRMA NABÍZÍ:
  • možnost profesního růstu
  • rozšiřování svých odborných znalostí
  • široká škála zaměstnaneckých benefitů jako 25 dní dovolenÉ, pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní a životní pojištění a spousta dalších
  • smlouva na dobu neurčitou

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2016