Volné pracovní místo  TECHNOLOG - NEŽELEZNÉ KOVY

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z.: 11.7.2016, a.: 3.10.2016.
Náplň práce:
  • Tvorba technologických postupů hliníkových slitin
  • Tvorba THN
  • Spolupráce v oblasti řešení zavedené technologie výroby
Požadujeme:
  • VŠ vzdělání hutního v oboru slévárenství
  • Znalost metalurgie tavení hliníkových slitin
  • Schopnost samostatného přístupu k řešení technologie výroby
  • Uživatelskou znalost SW Word a Excel
Nabízíme:
  • Firemní benefity - týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění
  • Další zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Mzda - výše dle zkušeností
V případě Vašeho zájmu o tuto pozici, zašlete profesní životopis na emailovou adresu použijte odpovědní formulář tel.: použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016