Volné pracovní místo  Technolog - normovač

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 23 000–27 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Tratec - CS, s.r.o., Brtnická 57, Velký Šenov - Malý Šenov
Kontakt: emailem,telefonicky
Požadavky:
-Vzdělání: úplné střední odborné vzdělání s maturitou ve skupině oborů strojírenství a strojírenská výroba,
-Orientace ve strojírenských normách a v technické dokumentaci strojů, přístrojů a zařízení,
-Znalost základů technologií ve strojírenství a v kovovýrobě,
-Měření spotřeby práce (chronometráž) v strojírenské výrobě,
-Tvorba sborníků norem a normativů v strojírenské výrobě,
-Zpracování podkladů pro cenové kalkulace strojírenských výrobků,
-Výpočty norem a normativů ve strojírenské výrobě,
-Znalost technického kreslení ve strojírenství a v kovovýrobě,
-Znalost kovových materiálů a slitin a jejich vlastností (např. tvrdost, pružnost, houževnatost aj.), strojních součástí a polotovarů a jejich parametrů (rozměry, jakost povrchu aj.),
-Znalost systémů a standardů jakosti a kvality ve strojírenství a kovovýrobě výhodou,
-Samostatnost, přesnost a preciznost,
-Schopnost pracovat v týmu a schopnost přijmout odpovědnost,
Náplň práce:
-Vypracovávání norem spotřeby práce na základě časových studií, rozborů plnění výkonových norem nebo podle sborníků norem a normativů,
-Stanovování pracovních postupů a sladění těchto postupů na základě vytíženosti pracovních časů v jednotkovém taktu výroby,
-Analýza pracovních postupů a norem spotřeby práce se zřetelem na efektivitu výroby,
-Tvorba sborníků norem a normativů spotřeby práce na úrovni strojírenského podniku,
-Realizace měření spotřeby práce (chronometráž), shromažďování a kompletace dalších podkladů pro tvorbu norem,
-Stanovování kapacitní průchodnosti výrobního zařízení, dílny, provozu s ohledem na technické podmínky a personální stavy zaměstnanců,
-Koncepční a metodické činnosti v oblasti normování spotřeby práce,
-Vedení příslušné dokumentace,
Nabízíme:
-Participaci na vývoji nových produktů
-Zajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející a stabilní české firmě
-Příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí
-Možnost extérní spolupráce a praxe ve firmě - vhodné pro studenty!
-Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu
-Zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity
-Školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvěk na penzijní připojištění
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016