Volné pracovní místo TECHNOLOG PROCESU VSTŘIKOVÁNÍ

3.10.2016
MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka
Místo pracoviště
Nový Jičín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce – Nový Jičín

Náplň práce:

  • stanovování technologických podmínek pro montážní linky
  • podílení se na specifikacích nových strojů a technologických zařízení
  • podílení se na technologických a konstrukčních oponenturách nových výrobků
  • podílení se na předpřejímkách nových zařízení
  • podílení se na návrzích na umístění výroby daného úseku
  • vytváření a spravování výrobně-technologické dokumentace
  • podílení se na ověřovacích sériích montážních linek
  • podílení se na výběru dodavatelů technologických zařízení
  • navrhování a zajišťování opatření k postupnému zvyšování kvality výroby a snižování zmetkovitosti

Co požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • min. 2 roky praxe v oblasti technologie vstřikování plastů
  • komunikativní znalost AJ – podmínkou
  • samostatnost v řešení úkolů
  • uživatelská schopnost práce na PC (MS Office, Internet, Outlook)
  • schopnost týmové spolupráce
  • tvůrčí a inovativní myšlení
  • ochota dále se vzdělávat, hledat nová řešení

Co nabízíme:

  • zajímavou práci na závodě světelné techniky v Novém Jičíně
  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné,5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další)
  • možnost odborného a kariérního růstu
  • mzda dle zkuš