Volné pracovní místo  Technolog - programátor NC strojů

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 24 000–26 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z.:30.8.2017.
Požadavky:
  • SŠ vzdělání nejlépe strojírenství nebo strojírenská technologie
  • Praxe v oblasti tvorby NC programů pro obrábění alespoň 1 rok
  • Znalost technologických postupů pro obrábění kovů
  • Dovednost práce v CAD/CAM systémech výhodou
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
Pracovní náplň:
  • Tvorba a modifikace NC programů pro obrábění kovů
  • Komunikace s obsluhami strojů
  • Volba postupu práce a technologických podmínek
Nabízíme:
  • Různorodou, zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci
  • dvousměnný režim 7,5h směn
  • 5 týdnu dovolené v kalendářním roce
  • příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
  • možnost studia německého nebo anglického jazyka

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2017