Volné pracovní místo  Technolog řadění

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: TRATEC - CS, s. r. o., Brtnická č.p. 57,Malý Šenov, 407 78 Velký Šenov
Kontakt: emailem,telefonicky
Požadujeme:
  • Vzdělání: SŠ technického/ textilního zaměření,
  • Praxe ve strojní/textilní oblasti,
  • Znalost čtení výkresové dokumentace,
  • Jazykové požadavky: komunikační, popř. pasivní znalost německého jazyka - porozumění textů ve výkresové dokumentaci,
  • Dobrá znalost PC
  • Schopnost sebevzdělávání v dané oblasti,
  • Spolehlivost, pečlivost, odpovědnost, rozhodnost, samostatnost, flexibilita,
Náplň práce:
  • Kontrola objednávky zákazníka,
  • Aktualizace a doplnění výkresové dokumentace,
  • Objasnění a dořešení nedostatků objednávky,
  • Zpracování objednávky - příprava výroby, vlastní výroba, výdejky materiálu, doplnění,výkresové dokumentace pro výrobu,
  • Obsluha PC - obsluha elektronického archivu výkresové dokumentace,
  • Archivace dokončených objednávek,
Nabízíme:
  • Zajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející a stabilní české firmě,
  • Příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí,
  • Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu,
  • Zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity,
  • Školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru.

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvěk na penzijní připojištění
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016