Volné pracovní místo  Technolog senior

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 38 304 Kč / měsíc

Nadnárodní společnost Bombardier Transportation přijme do pracovního poměru technologa seniora.
Pracovní náplň
-Připravuje výrobní proces a procesní dokumentaci v souladu s harmonogramem projektu
-Spolupracuje s Product Engineeringem v zajištění potřebných konstrukčních dat.
-Podporuje DFMEA a spolupracuje na rozvoji PFMEA .
-Vede menší projektově orientované týmy kde je nutná spolupráce i s jinými odděleními.
-Je mentorem v technické oblasti svým týmovým kolegům a podílí se na plnění rozvojových plánů týmu.
-Je účastníkem změnového procesu a vede proces validace výrobního procesu.
-Samostatně pracuje při plnění projektových cílů a iniciuje potřebná nápravná a preventivní opatření.
-Podporuje trvalé zlepšování. Vytváří iniciativy pro zvýšení bezpečnosti, kvality a nákladů na vyráběný produkt a na výrobní proces.
-Spolupracuje při tvorbě přípravků, a je účastníkem design reviews přípravků
Požadujeme
-Ukončenou SŠ/VŠ technického směru
-Samostatnost, rozhodnost, schopnost přijmout zodpovědnost, organizační schopnosti
-Znalost anglického jazyka
-Praxe min 3 roky na obdobné pozici v oblasti strojírenství výhodou
-Osobnost s přirozeným respektem ve svém týmu
Nabízíme
-Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
-Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
-Roční výkonnostní odměnu
-Příspěvek na životní a penzijní pojištění
-Možnost dalšího profesního růstu
-Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
-Sportovní a kulturní aktivity, teambuilding
Kontakty
-Strukturované životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář
-Telefon na personální oddělení: použijte odpovědní formulář nebo použijte odpovědní formulář , mobil č. : použijte odpovědní formulář
-Adresa:
Bombardier Transportation Czech Republic a.s., Svatopluka Čecha 1205, 470 01 Česká Lípa
Místo výkonu práce: Česká Lípa, Svatopluka Čecha 1205

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie - roční výkonnostní odměna

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 6.1.2018