Volné pracovní místo  Technolog svařování

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 22 500–24 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z.:23.3.2017, a.: 11.9.2017.
Očekáváme:
  • SŠ/ VŠ vzdělání nejlépe strojírenství nebo strojírenská technologie
  • Praxe v oblasti tvorby technologických postupů pro svařování kovů alespoň 2 roky
  • Praxe v oblasti MAG a odporového svařování vítána
  • Znalost anglického a německého jazyka výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost práce na PC – MS OFFICE – pokročilý uživatel
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Zodpovědnost, samostatnost, časovou flexibilitu
  • Ochotu rozvíjet své schopnosti a dovednosti
Pracovní náplň:
  • Tvorba technologických postupů v oblasti svařování
  • Navrhování technologických prostředků a opatření s cílem zvýšení efektivnosti a snížení nákladů
  • Komunikace s výrobou a předvýrobními úseky
Místo výkonu práce: Kopřivnice
Nabízíme:
  • Různorodou, zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci
  • Seberealizaci a další kvalifikační rozvoj
  • Zajímavé hodnocení a zaměstnanecké výhody dle kolektivní smlouvy
Info. na tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - MS OFFICE - pokročilý uživatel
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné - Praxe v oblasti tvorby technologických postupů pro svařování kovů a oblasti MAG

Požadované vzdělání

  • Strojírenská technologie
  • Strojírenství

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2017