Volné pracovní místo  TECHNOLOG, TECHNOLOŽKA LAKOVNY (divize Strojírna)

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–26 000 Kč / měsíc

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Min. SŠ vzdělání strojního zaměření, znalosti a přehled v oblasti nátěrových systémů, praxe v oboru min. 2 roky, znalost technologie lakování, znalost čtení výkresové dokumentace strojírenských výrobků, praktická zkušenost s vedením lidí, samostatnost.
Náplň práce: vytváří cenové nabídky pro externí zákazníky; komunikuje s externími zákazníky; zajišťuje tvorbu návodek pro lakování; provádí dozor na směnách (odpolední, sobotní, mimořádný); provádí odepisování operací; odpovídá za dodržování povinnosti v oblasti BOZP, PO a ŽP; odpovídá za dodržování technologických postupů; kontroluje plnění výkonových norem; kontroluje kvalitu práce podřízených zaměstnanců.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - MS Office, SAP
  • Činnosti na technických zařízeních - vazačský průkaz - jeřábnický a vazačský průkaz
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvek na penzijní připojištění, příspěvky na kulturní a sportovní činnosti
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2017