Volné pracovní místo Technolog tlakového lití Pardubice

27.5.2015
Bohemia Works a.s.
Riegrova 1756/51, České Budějovice 3, 370 01, České Budějovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Pro našeho významného klienta se sídlem v Pardubicích, který se specializuje na výrobu přesných mechanických dílů do převodovek a komponentů řízení do osobních automobilů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technolog tlakového lití
Náplň práce:
*Podporu výroby za účelem dosažení vyšší kvality odlitků
*Zajišťování nápravných opatření pro vyšší efektivitu výroby
*Nastavování optimálních procesních podmínek tlakového lití
*Spolupráci při zavádění nových projektů do výroby
*Návrh designu ostřihovacích nástrojů a následně jejich testování
*Správa výkresové dokumentace forem a přípravků
Požadujeme:
*VŠ/SŠ strojírenského oboru, VHODNÉ PRO ABSOLVENTY
*Mít znalost ocelí, tepelného zpracování, povlakování
*Orientovat se ve výkresové dokumentaci
*Orientovat se ve slévárenství (výhodou tlakové lití)
*Anglický jazyk – základní znalost, pokročilá znalost výhodou
*PC znalosti: Solidworks, Office, Internet
*Řidičský průkaz skupiny B
*Zodpovědný přístup kpráci, flexibilita, týmová práce
Nabízíme:
*zaměstnanecké benefity
*5 dní dovolené navíc
*závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
*individuální a motivační složky mzdy
*prostředí moderního výrobního závodu
*perspektivní a stabilní zaměstnání