Volné pracovní místo  TECHNOLOG VE SLÉVÁRENSTVÍ

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 26 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
rozvoj nových technologií výroby odlitků tlakového lití zinkuzpracování
udržování provozní dokumentace v souladu s normou ISO/TS 16949 a její
tvorba technologických postupů, 5S standardů, aktivní člen FMEA týmu
vzorkování forem

Požadavky:
SŠ/VŠ technického směru - strojírenství
znalost výkresové dokumentace
flexibilita při řešení nestandardních situací
schopnost týmové práce
základní znalost práce na PC (MS Office)
výhodou je znalost anglického jazyka
ochotu učit se a poznávat nové technologie
ŘP sk. B

Týden dovolené navíc, závodní stravování, vzdělávání, příspěvky na rekreaci dítěte (tábory, lyžařské zájezdy)

kontakt: telefonicky v pracovní dny od 8.00 do 15.00 hod., e-mailem

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.6.2017