Volné pracovní místo  TECHNOLOG - VEDOUCÍ STROJÍRENSKÉ VÝROBY

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 27 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

A16 a:7/3/2018
Práce na HPP, pracovní doba PO-PÁ od 7:00-15:30 hod.
Náplň práce:
  • zajištění bezproblémového vedení výroby a výrobního plánu
  • organizace práce a směn
  • zadávání práce na základě zakázek, vysvětlení a nastavení případné nové výroby
  • dohled nad včasnou realizací zakázek
  • vedení podřízených a jejich motivace
Požadavky:
  • SŠ technického směru
  • praxe ve vedení lidí ve strojírenské výrobě
  • aktivní přístup k řešení problémů
  • dobrou orientaci ve výrobních procesech a technologiích
  • dobré organizační schopnosti a přirozená autorita
  • zodpovědnost, důslednost, časová flexibilita
  • ochota se nadále vzdělávat a rozvíjet
Kontakt viz výše. Telefonicky kontaktovat v době od 07:00-15:00 h.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 7.3.2018