Volné pracovní místo  Technolog

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Praha - Veleslavín
Náplň práce:
  • příprava a navrhování technologie výroby a výrobních a sestavovacích přípravků
  • koordinace výroby, komunikace s výrobou
  • spolupráce při návrhu technologie s výrobou, konstrukcí a dalšími odbornými útvary

Požadavky:
  • SŠ vzdělání technického směru (všeobecná strojírenská znalost)
  • znalost technologie výroby
  • praxe ve strojírenství vítána
  • znalost Catia V5 nebo NX výhodou
  • MS Office
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • zkušenosti z letecké výroby vítány

Nabízíme:
  • možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
  • systémové vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů
  • možnost ubytování v okolí společnosti
  • příjemný kolektiv a pracovní prostředí
  • možnost práce v zahraničí

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 23.9.2016