Volné pracovní místo  technolog

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 33 000–43 200 Kč / měsíc

místo výkonu práce: Průmyslová č.p. 1165, 410 02 Lovosice 2.
Náplň práce:
o zavádí nové projekty
o zlepšuje stávající projekty (kvalita, produktivita)
o komunikuje se zákazníky a vyjednává s dodavateli výrobních zařízení
o zodpovídá za současné projekty
o plánuje a zavádí procesní změny
o připravuje časové plány, specifikace, interní směrnice, reporty
Požadujeme:
o VŠ vzdělání technického směru nebo SŠ vzdělání s minimálně 3 roky praxe v oboru
o znalost a pochopení strojního zařízení výrobní linky
o komunikativní angličtina
o schopnost orientace v technických výkresech a dokumentaci
o práce s PC (MS Office)
o znalost 2D/3D software (Solidworks, AutoCad, apod.) , programování PLC Omron výhodou
o analytické a logické myšlení
o řidičské oprávnění sk. B.
Nabízíme:
o stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
o odpovídající školení
o příležitost profesního a karierního růstu
o možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi na zajímavých projektech pro významné automobilky
o férová firemní kultura
o zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
o mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce, zvláštní prémie
o relokační balíček v případě nutnosti stěhování (příspěvek na nájem v prvních měsících, volno pro přestěhování) , vhodné i pro absolventy, dovolená navíc
První kontakt zaměstnavatele: e-mail.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 8.6.2016