Volné pracovní místo  Technolog

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Dceřiná společnost společnosti Molins PLC, která je nadnárodní společností s dlouholetou tradicí v oblasti strojírenského průmyslu zabývající se především vývojem a výrobou speciálních strojů ě pro potravinářský a tabákový průmysl a výrobky přesného strojírenství, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici: technolog

POPIS POZICE:
Tvorba technologických postupů pro strojírenskou výrobu.

POŽADUJEME:
  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • Částečná znalost AJ
  • Orientace ve strojírenských výkresech a technologických postupech
  • Vhodné i pro absolventy

NABÍZÍME
  • platové ohodnocení odpovídající dané pozici
  • stabilní zázemí silné společnosti
  • možnost profesního a osobnostního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní fond
  • příspěvek na stravování
  • jazykové a firemní vzdělávání
  • nástup dle dohody

Mzda: od 25.000,- podle zkušeností a praxe

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016