Volné pracovní místo  Technolog

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 27 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: U průhonu č.p. 773/12, Praha 7, nebo Martinovská 42, Ostrava.
e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadujeme:
  • praxi na obdobné pozici, orientaci ve strojírenské výkresové dokumentaci
  • znalost konstrukčních softwarů AutoCAD, Pro Engineer, Inventor, export ve formátu stp
  • min. pasivní znalost AJ - tj. porozumění anglickému technickému textu (NJ výhodou)
  • ovládání práce na počítači, software Microsof Office - především Excel, Word

Náplň práce:
  • vypracování technologických postupů, případně operací a technologických návodek nebo speciálních technologických podkladů
  • určování potřebných přípravků a speciálního nářadí pro zajištění výroby
  • kontrola, schvalování a změny strojírenské dokumentace během etapy výroby
  • kontrola a dohled při výrobě a montáži

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 24.7.2016