Volné pracovní místo  Technolog/normovač - strojírenství

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Holoubkov č.p. 327
Náplň práce: spolupráce s centrálou společnosti v Německu na vývoji nových technologií, zpracování technologických postupů a návrh na jejich zlepšení, racionalizace výroby, participace na zavádění nových strojů a technologií do výroby, provádění funkčních materiálových zkoušek
Požadujeme: vzdělání SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření, znalost německého jazyka alespoň na mírně pokročilé úrovni, zkušenosti s metodikou normování REFA výhodou, znalost technické dokumentace, povědomí o technologických postupech, praxe v oblasti technologie výhodou
Nabízíme: působnost v moderním technologickém prostředí renomované společnosti, nadstandardní finanční ohodnocení rostoucí se zkušenostmi, stravenky, štědré odměny navíc za ochotu práce přesčas či o víkendu, hlídání dětí o letních prázdninách , věrnostní odměny za každý odpracovaný rok
Kontakt: p. Hajková - zaslat životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017