Volné pracovní místo  Technologové ve strojírenství

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 22 000–28 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z: 10.10.2016
Požadavky: SŠ vzdělání nejlépe ve strojírenství nebo strojírenské technologie, znalost technologických postupů ve strojírenství, dovednost práce v CAD/CAM výhodou, zodpovědnost, samostatnost, dobré komunikační a organizační schopnosti
Pracovní náplň: tvorba a modifikace NC programů, komunikace s obsluhami strojů, volba postupu práce a technologických podmínek
Nabízíme: zajímavou práci v prosperující firmě, seberealizaci a kvalifikační rozvoj, zajímavé hodnocení, práce v mladém kolektivu, zaměstnanecké benefity, stravenky v nominální hodnotě 60,- Kč
Kontakt: písemně na e-mail: použijte odpovědní formulář nebo osobně na adrese firmy Hřbitovní 910/74, 741 01 Nový Jičín každou středu v týdnu od 13-14 hod., kontaktní osoba: p. Zdenka Maléřová

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 12.10.2016