Volné pracovní místo  TECHNOLOG

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Náplň práce: dohled nad dodržováním technologických postupů výroby; tvorba – úpravy pracovní a výrobkové dokumentace; vedení technologických zkoušek při vývoji a inovaci produktů; úzká komunikace se zákazníky/partnery, řešení otázek kvality výroby; vedení statistik o výrobním procesu;
technická podpora prodeje; sledování materiálových a strojních trendů, návštěvy veletrhů/dodavatelů/zákazníků.
Požadujeme: VŠ vzdělání technického směru se zaměřením na plasty výhodou; znalost AJ výhodou; schopnost odborně vést obsluhy výrobního zařízení; znalost analytických postupů výhodou (např. DoE); komunikativnost, samostatnost, flexibilita, schopnost práce v kolektivu; práce na PC; ŘP sk. B.
Nabízíme: profesní seberealizaci v obchodně-výrobní společnosti; výhody sociálního programu společnosti Fatra, a.s. a skupiny Agrofert.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.4.2018