Volné pracovní místo  TECHNOLOG - VEDOUCÍ VÝROBY TĚSTOVIN

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

MÍSTO VÝKONU: Dolní Libchavy č.p. 325, 561 16 Libchavy
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • zajištění plynulé výroby těstovin
  • zodpovědnost za řízení a kontrolu svěřeného úseku výroby
  • zavádění a dodržování výrobních postupů, plánování výrobních kapacit
  • zodpovědnost za plnění výrobních objednávek z hlediska nastavených termínů a kvality
  • zavedení nových receptur do praxe
  • nastavení standardů a norem do PC vč. jejich aktualizace
  • dodržování zásad kvality a bezpečnosti potravin, BOZP, PO na svěřeném úseku
POŽADUJEME:
  • vzdělání potravinářského směru - min. SŠ s maturitou
  • výhodou praxe v oblasti pekárenství, výroby těstovin, zpracování potravin
  • samostatnost, spolehlivost a odpovědný přístup k práci
NABÍZÍME:
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - MS Office
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Směnnost

Dělené směny

Pracovní období

od 1.5.2017