Volné pracovní místo  Technolog/žka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 19 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nástup ihned.
Požadujeme: VŠ/SŠ vzdělání strojní (příp. jiné technické), praxe v oblasti strojírenské technologie min. 3 roky, všeobecná znalost konstrukčních výkresů, dobrá znalost práce na PC (MS Office, TPV v podnikovém informačním systému (QAD výhodou), znalost CAD výhodou), zkušenosti se systémem jakosti ISO 9001, - výhodou znalost AJ nebo NJ, zkušenosti technologie svařování výhodou, ŘP sk. B
Náplň práce: návrh a zpracování technologických oblastí TPV pro nové i stávající výrobky s požadavkem maximálně možné produktivity a kvality výroby, návrhy a optimalizace výrobních technologií, výrobních a kontrolních postupů, návrhy technickoorganizačních opatření pro náběhy nových technologií, zpracování, normování a racionalizace pracovních postupů, součinnost s techniky řízení výroby, průběžné sledování výrobních procesů a iniciování zlepšovacích činností
Nabízíme: zázemí stabilní české firmy, odměny v závislosti na výkonu a hospodaření podniku, příspěvek na stravování a na penzijní pojištění, možnost výhodného firemního telefonu

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.1.2017