Volné pracovní místo  Telefonický referent pro polský trh

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Nový svět č.p. 199, Krásné Březno, Ústí nad Labem.
Požadujeme:
  • Pokročilá znalost polského jazyka (slovem i písmem)
  • Základní znalost českého nebo anglického jazyka
  • Obchodní cit a orientaci na zákazníky
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Schopnost efektivně pracovat v týmu i samostatně
  • Zodpovědný a spolehlivý přístup k práci
  • Dobrou znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
Náplň práce:
  • Komunikace po telefonu se stávajícími zákazníky
  • Zjišťování potřeb a zpětné vazby na naše produkty, budování obchodních vztahů
  • Spoluzodpovědnost za realizaci projektů zakázkové výroby od zadání po dokončení
  • Podílení se na realizaci obchodního plánu, vč. akvizičních prodejů přes telefon
  • Příprava a dojednávání obchodních nabídek, cenová kalkulace výšivek a potisků
  • Vedení obchodních informací ve firemním systému
  • Zpracování reportů a pravidelné měsíční vyhodnocení
  • Řízení a případné vymáhání pohledávek po splatnosti
  • Spolupráce s marketingovým oddělením

Zájemci mohou své životopisy zasílat na uvedený e-mail.

Požadovaná znalost jazyků

  • Polština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2016 do 31.10.2017