Volné pracovní místo  Telefonní asistent/ka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Sokolovská 86, Praha 8
Kontaktní osoba pro první kontakt: Lucie Nejezchlebová - e-mail: použijte odpovědní formulář
Upřesňující požadavky:
Náplň práce:
  • denní komunikace s klientem a péče o klienty
  • poskytování administrativního zázemí (korespondence,vyřizování el.pošty,tisk dokumentů..)
  • aktivní vyhledávání nových příležitostí v oblasti nemovitostí
  • denní komunikace s úřady
Požadujeme:
  • samostatnost, důslednost, proaktivitu, zodpovědnost, iniciativu
  • ochotu učit se novým věcem
  • komunikativnost
  • odolnost vůči stresu
  • Na e-mailovou adresu použijte odpovědní formulář posílejte svůj životopis s motivačním dopisem
  • podmínkou pro zařazení uchazeče do výběrového řízení je vyplnění krátkého dotazníku, který naleznete na jamesgrant.cz/files/dotaznik.doc - vyplňte a zašlete společně se životopisem

Pokud Vás nebudeme do 3 týdnů kontaktovat, dali jsme přednost jinému zájemci, který lépe vyhovuje požadavkům na zadanou pozici. Velice děkujeme za pochopení.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.8.2016