Volné pracovní místo  TELEFONNÍ OPERÁTOR/-KA PRO CALLCENTRUM

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

TELEFONNÍ OPERÁTOR/-KA PRO CALLCENTRUM
  • PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody, úvazek 40 hod. týdně nebo dle domluvy (25 hod. až 50 hod. týdně). Výhodou - nevoláme víkendy a svátky.
  • Náplň práce: sjednávání a plánování schůzek s klienty po telefonu (AKTIV)
  • Požadujeme: min. vyučení, příjemný hlasový projev bez vady řeči, praxe v oboru výhodou, znalost práce na PC (Windows, MS Office, Internet)
  • Nabízíme: motivační finanční ohodnocení (příplatky, bonusy, soutěže), příjemné pracovní prostředí, osobní přístup, zaškolení
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
  • V případě zájmu zašlete profesní CV na e-mail: použijte odpovědní formulář (do předmětu uveďte název pozice)
  • Po vyhodnocení Vašeho CV Vás budeme kontaktovat s informacemi o dalším postupu ve výběrovém řízení.

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 30.1.2017