Volné pracovní místo  TELEFONNÍ PORADCE/-KYNĚ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 17 500–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

TELEFONNÍ PORADCE/-KYNĚ
  • PP na dobu neurčitou, nástup od 11. 7. 2016, jedná se o třísměnný provoz (PO-PÁ 7:30-20:00)
-Náplň: telefonická komunikace s klientem, který má nesplacený finanční závazek, podíl na tvorbě smírné strategie vymáhání pohledávky, poskytování informací o stávajícím stavu pohledávky, pomoc klientovi dostat se z dluhové pasti
  • Požadujeme: min. vyučení, empatii, trpělivost
  • Nabízíme: 5 týdnů dovolené; měsíční výkonnostní odměny závislé na Vašich výsledcích; stravenky; důkladné a komplexní zaškolení, pravidelné vzdělávání a osobní rozvoj v rámci společnosti; prostor pro kariérní postup, smlouva na dobu neurčitou
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-tky a OZP
  • V případě zájmu životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 11.7.2016