Volné pracovní místo  TELESALES SPECIALISTA/TKA

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–50 000 Kč / měsíc

Nabízíme zajímavou příležitost pro komunikativní lidi v nově vznikajícím týmu v rámci zavedené společnosti. Po profi tréninku v oblasti Forex a prodejních dovedností Vás čeká práce v moderně vybaveném call centru s možností vysokých bonusů.

Náplň práce
Vytváření a udržování dobrých vztahů s klienty
Udržování kontaktu s potenciálním zákazníkem s cílem přeměnit jej na zákazníka aktivního
Aktivní prezentaci firemních produktů
Pomoc uživatelům v orientaci v oblasti FOREX a při založení osobního účtu
Práce s databází

Co požadujeme
Min. SŠ vzdělání, (vzdělání v oboru ekonomie, financí, obchodu vítáno)
Počítačová gramotnost
Znalost anglického jazyka vítána
Základní zkušenosti v prodeji vítány

Co nabízíme
Práce v mezinárodní společnosti, která si udržuje vedení ve svém odvětví na světových trzích
Pracovní smlouvu na plný úvazek
Balíček školení v oblasti Forex, osobnostních a prodejních dovednosti, jazykové kurzy.
Možnost rozvoje vlastní profesní kariéry
Přátelská a kolegiální atmosféra
Pevná platová složka plus dosažitelné bonusy až 40 000Kč/měsíc
Sportovní benefity
Teambuildingy a firemní akce

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016