Volné pracovní místo  Terénní kontaktní pracovník/ce v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 750–21 000 Kč / měsíc

Pozice: Terénní kontaktní pracovník/ce v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež
Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání, věk minimálně 21 let, trestní bezúhonnost, schopnost práce v týmu, komunikační dovednosti, samostatnost a spolehlivost, orientaci na práci s dětmi a mládeží
Preferujeme: vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, zkušenosti v oblasti sociální práce
Nabízíme: zajímavou a kreativní práci v mladém týmu, supervizi a metodické vedení, prostor pro seberealizaci,
další vzdělávání v oboru, stáže v obdobných zařízeních
Náplň práce: přímá sociální práce s uživateli služeb zejména v terénu a v klubu NZDM Bedna, příprava preventivních, výchovně vzdělávacích a volnočasových aktivit pro cílovou skupinu. administrativa související s přímou prací s uživateli služeb. účast na poradách, supervizích a metodických schůzkách.
Nástup: od 1.5.2017 možnost HPP nebo kráceného úvazku
Mzda: od 15 750,- do 21 000,- Kč (dle výše úvazku)
Kontakt: Krásová Magdaléna Bc., tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Místo výkonu práce: Budovatelů č.p. 116, Příbram VIII

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.5.2017 do 31.12.2019