Volné pracovní místo  terénní pracovník/ce v sociálních službách

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 14 330 Kč / měsíc

ARMÁDA SPÁSY V ČESKÉ REPUBLICE, z.s., Centrum sociálních služeb Josefa Korbela
Mlýnská 25, 602 00 Brno, hledá vhodného kandidáta na pozici
terénní pracovník v sociálních službách

Požadujeme:
zralou osobnost, organizační a komunikační dovednosti, znalost základů práce na PC, čistý trestní rejstřík, respektování křesťanských principů práce Armády spásy, vzdělání v oboru (min. VOŠ), doložitelná praxe v pomáhajících organizacích na profesionální nebo dobrovolnické bázi

Náplň práce:
podpora osob ohrožených sociálním vyloučením v rámci registrovaných sociálních služeb. Terénní práce - úvazek 0,5 a pracovník v soc. službách nízkoprahového denního centra - úvazek 0,5.

Pracoviště:
Centrum sociálních služeb Josefa Korbela, Mlýnská 25, Brno

Nástupní mzda:
14.330 Kč, po 3 měsících 14.880,-Kč, stravenky dle počtu odpracovaných směn, 5 týdnů dovolené, po 12 měsících další příplatky dle jednotlivých kritérií.

Pracovní podmínky:
Pracovní smlouva na dobu určitou, úvazek 1,0; 40hod/týdně; jednosměnný provoz

Předpokládaný nástup:
15.8.2016 nebo dle dohody

Strukturovaný životopis zasílejte elektronicky na e-mail: použijte odpovědní formulář Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení: 31.7.2016

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, který proběhne v I.pol. srpna 2016
v Centru sociálních služeb Josefa Korbela na Mlýnské 25.

Bližší informace o náplni práce poskytne koordinátorka sociálních pracovníků
Mgr. et Mgr. Jana Berčíková DiS. Dotazy prosíme e-mailem: použijte odpovědní formulář

(Zasláním údajů o své osobě souhlasíte s jejich uchováním po dobu trvání výběrového řízení. Poté budou skartovány.)

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.8.2016