Volné pracovní místo  TERÉNNÍ PRACOVNÍK/CE

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 14 320 Kč / měsíc

Terénní program pro osoby ohrožené drogou vypisuje výběrové řízení na pozici: Terénní pracovník
Úvazek: 1,0
Počet volných míst: 1
Nástup: Dle dohody
Pracoviště: Liberec
Náplň práce:
Náplní práce je přímá práce s uživateli drog, terénní pracovník pracuje v přirozeném prostředí klientů. Hlavní filozofií je tzv. Harm Reduction, tj. snižování rizik u uživatelů drog a ochrana veřejného zdraví.
Dále pracovníci vedou s klienty případová poradenství, provádějí krizovou intervenci, po odborném proškolení testování na přítomnost protilátek na HIV, HCV, BWR. Samozřejmostí pak je i zpracovávání příslušné dokumentace.
Požadujeme:
  • věk min. 21 let
  • kvalifikace: min. SOU, SŠ,
  • kurz pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb. (kvalifikační kurz lze doplnit po nástupu do zaměstnání)
  • schopnost komunikace a práce s lidmi
  • samostatnost
  • základy práce na PC - Windows, MS Office, internet
  • čistý trestní rejstřík
  • vyjasněný postoj vůči drogám
Nabízíme:
  • zázemí dobře profilované organizace v oboru
  • zajímavou práci v dynamickém týmu
  • týmovou práci pod supervizí a metodickým vedením
  • možnost dalšího vzdělávání v oboru
  • 30 dní dovolené
Finanční ohodnocení:
  • platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě s ohledem na vzdělání a předchozí praxi v oboru (od 14 320,--)
Zájemci zašlou:
  • strukturovaný životopis
  • motivační dopis
V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pozici zašlete co nejdříve výše požadované dokumenty na email: použijte odpovědní formulář Po vyhodnocení zaslané dokumentace budou vybraní uchazeči pozváni na pohovor, jehož datum bude upřesněno.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 6.3.2017