Volné pracovní místo  Terénní sociální pracovník/ce

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Ostrava

Popis pracovní pozice:
Výkon terénní sociální práce se znevýhodněnými rodinami ve smyslu § 65 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách: sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi práce ve městě Ostrava a širším správním obvodu nebo ve městě Opava.

Nabízíme:
možnost flexibilně plánovat svou práci (např. do 4 dnů v týdnu, s přerušením prac. doby pro vyřízení osob. záležitostí apod.);
možnost prodloužení PP;
tvůrčí a samostatnou práci;
možnosti profesního růstu a vzdělávání;
adaptační program pro nové zaměstnance;
nástupní plat 18 000,-Kč / plný úvazek.

Počet volných pracovních míst: 2
Pracovní úvazek: 1,0 (na základě domluvy je možné jednat i o částečném úvazku)
Termín nástupu: ihned, případně dle domluvy s uchazečem

Požadujeme:
vzdělání na VOŠ či VŠ se zaměřením na sociální práci (dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách);
trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost;
schopnost samostatného výkonu sociální práce;
orientaci v relevantních právních předpisech (zejm. zákon o sociálních službách a zákon o sociálně-právní ochraně dětí)a znalost Standardů kvality);
znalost vývojové psychologie a základů pedagogiky;
samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu, odolnost, vysoké pracovní nasazení;
schopnost empatie, ochotu dále se vzdělávat a pracovat pod supervizí.

Vítána: praxe v oboru, zkušenosti s prací s dětmi, komunikativnost a prezentační dovednosti

Strukturovaný životopis, případně relevantní reference, prosím zasílejte e-mailem na adresu: použijte odpovědní formulář do předmětu uveďte "výběrové řízení a název pozice".
Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni pouze vybraní kandidáti a kandidátky. Oznámení o negativním výsledku výběrového řízení zasíláme pouze na vyžádání mailem. Vyhrazujeme si právo výběrové řízení prodloužit, případně neobsadit pracovní místo v případě, že uchazeči nenaplní potřeby a očekávání organizace. Sdružení sociálních asistentů, z. s. si vyhrazuje právo na vyřazení přihlášek, které nebudou odpovídat požadovaným náležitostem.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyšší odborné vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 15.12.2017 do 31.12.2017