Volné pracovní místo  Test Engineer

Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

21525 Inženýři elektronici kontroly a řízení kvality
Zamk
Kontakt: telefonicky Po - Pá od 9:00 - 15:00 hod., použijte odpovědní formulář , osobně po předchozí tel. domluvě, e-mailem použijte odpovědní formulář

Náplň práce: Příprava zkušebních postupů a spolupráce při přípravě technických zadání, provádění rozsáhlých zkoušek elektroniky a SW systémů HELLA výrobků, vyjasňování požadavků souvisejících s testováním se zadavatelem/zákazníkem, plánování, příprava a definování konceptů komplexních zkoušek, účast na mezinárodních projektech.
Požadavky na praxi a zkušenosti: VŠ vzdělání elektrotechnického směru, komunikativní znalost AJ podmínkou, zkušenosti s testováním výrobků výhodou.
Pracovní doba: Pružná pracovní doba s pevným základem 9:00 - 14:00
Kvalifikační požadavky: Samostatnost i schopnost týmové práce, flexibilita.
Zaměstnanecké výhody: Pružná pracovní doba, možnost distančního výkonu práce ("home-office"), cafeteria Benefit Plus, Multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a další.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Bakalářské vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.7.2023 do 30.6.2024

Máte zájem o nabídku Test Engineer?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Vendula Zezulová z HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Test Engineer

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.