Volné pracovní místo  tiskař

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • odpovědnost za bezporuchový chod tiskařské linky
  • seřízení tiskařské soupravy dle střihových plánů
  • průběžné sledování odstínu barev a jeho rovnoměrnosti, seřízení odstínu
  • řízení pracovní skupiny tiskařské linky

Požadujeme:
  • třísměnný provoz
  • výuční list ve strojním oboru
  • zodpovědnost, spolehlivost
  • praxe na obdobné pozici vítána
  • řidičský průkaz VZV výhodou
  • dobrý zdravotní stav (práce v hluku)

Mzda po zaučení: 35.000,- Kč včetně všech příplatků (bonus plán, fond vedoucího, hluk, směnnost)

Nabízíme:
  • smlouva na dobu neurčitou
  • odměna za plnou docházku 500,- kč/m44,- stravenka v hodnotě 56,-
  • příplatky za víkendové a mimořádné směny - víkendová směna = minimálně 3.000,- Kč; směna ve svátek = minimálně 4.000,- Kč; nepřetržitý režim během sezóny = bonus 11.000 - 14.000 Kč/měsíc
  • stravenky za práci o víkendu či ve svátek
  • týden dovolené navíc (5 týdnů)
  • zvýhodněné tarify mobilních telefonů pro zaměstnance i jejich rodiny
  • 13. mzda (při splnění podmínek dle Kolektivní smlouvy)
  • příspěvek na penzijní připojištění od 500 - 1000 Kč / měsíc
  • výroční bonus 3 000 - 17 000 Kč
  • příspěvek na dopravu (1 kč/1km)

Kontakt:
Lucie Řeřichová (asistentka HR manažera), použijte odpovědní formulář tel. použijte odpovědní formulář
TECNOCAP s.r.o., IČ použijte odpovědní formulář , Střížovice 67, 378 53 Strmilov

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 2.4.2024

Máte zájem o nabídku tiskař?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lucie Řeřichová, HR asistentka z TECNOCAP s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku tiskař

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.