Volné pracovní místo  Tiskař

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 17 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Pavelkova 7, 779 00 Olomouc
Kontaktní osoba: Nejedlá Anna, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Vaším úkolem bude:
  • práce v osádce špičkového ofsetového rotačního tiskového stroje König & Bauer.

Očekáváme:
  • vyučení v oboru tiskař podmínkou - pozice vhodná i pro absolventy,
  • praxi na ofsetovém rotačním tiskovém stroji výhodou,
  • ochotu pracovat ve vícesměnném provozu (hlavní část výroby se odehrává ve večerních a nočních hodinách).

Nabízíme:
  • čisté pracovní prostředí v moderním polygrafickém závodě
  • 5 týdnů dovolené ročně,
  • příspěvek na závodní stravování,
  • každoroční příspěvek na volnočasové aktivity,
  • zázemí stabilní mediální skupiny,
  • termín nástupu co nejdříve nebo dle dohody.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016