Volné pracovní místo  Tlumočník - asistent ředitele

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 100–200 Kč / měsíc

Hledáme flexibilního člověka se znalostí polského jazyka! Preferujete různorodou činnost před stereotypní kancelářskou prací? Chcete se stále učit něco nového? Pojďte s námi budovat svoji obchodní kariéru!
Pracovní náplň asistenta ředitele:
  • tvorba strategických prodejních plánů a jejich plnění
  • reprezentování společnosti na jednáních
  • uzavírá významné smlouvy
  • mapování trhu a sledování konkurence
  • zodpovídá za vyřizování reklamací
Co našemu asistentovi nabízíme:
  • fixní plat 15 000 Kč + bonusová složku odvislá od úspěšných jednání
  • mobilní telefon s firemním tarifem
  • firemní automobil
  • možnost osobního a profesního růstu
  • možnost zaškolení, prostor k sebezdokonalování
Co od asistenta očekáváme:
  • perfektní znalost mluveného i písemného polského a českého jazyka
  • organizační a analytické schopnosti
  • Příjemné a reprezentativní vystupování
  • Ochota cestovat
  • Zodpovědnost, spolehlivost
  • iniciativa
  • samozřejmostí je znalost práce na PC
  • vynikající komunikační, interpersonální a prezentační dovednosti
Kontakt:
STABIL ENERGY s.r.o.
Lukáš Pešek, Obchodní ředitel
Kollárova 2346/2, Jihlava 586 02
Email: použijte odpovědní formulář
Tel: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2016