Volné pracovní místo  Topič - obsluha kotelny

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–21 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nástup možný IHNED.

Pracovní náplň:
práce na technologických zařízeních kotelny - v průběhu cukrovarnické kampaně (září-prosinec) zabezpečení provozu kotelny ve třísměnném nepřetržitém provozu, dohled nad chodem turbogenerátoru, mimo cukrovarnickou kampaň (leden-září) - údržba kotlů a souvisejících zařízení, dohled nad chodem kaskády kondenzačních kotlů, parního vyvíječe a stanice ohřevu plynu.

Požadavky:
Topič III.třídy, platné topičské zkoušky na středotlaké kotle, kapalná a plynná paliva, trestní bezúhonnost, praxe v oboru vítána.

Pracovní doba: leden-srpen 6:00 - 14:30hod., září - prosinec (období kampaně) - třísměnný nepřetržitý provoz.

Zájemci se mohou hlásit:

Pozn.: Na základě telefonického kontaktu budou zájemci vyzváni k zaslání CV a následně pozváni k pohovoru

Požadované dovednosti

  • Činnosti na technických zařízeních - obsluha tlakových zařízení (topičský průkaz) - - topič III.třídy; platné zkoušky na středotlaké kotle, kapalná a plynná paliva

Benefity

  • Ubytování
  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2018