Volné pracovní místo  TP - analytik investic a přípravy

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Teplárny Brno, a.s
přijmou zaměstnance na pracovní pozici "TP - analytik investic a přípravy"
Požadavky:
" Vysokoškolské vzdělání - technický směr s ekonomickým zaměřením
" Praxe min. 5 let v oboru financí, ekonomiky, plánování, investičního plánování, aktivace investic, plánování oprav
" Technické znalosti v oblasti energetiky výhodou
" Výborná znalost práce na PC - MS Office (excel, word), SAP, Treeinfo
" Schopnost jednat s lidmi, komunikativnost
" Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, důslednost, flexibilita
" Čistý trestní rejstřík (ne starší než 3 měsíce)
" Motivační dopis.
Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:
" Zpracování analýz, rozborů a vyhodnocení nákladů na opravování a údržbu ve srovnání s rozpočtem v jednotlivých hospodářských (nákladových) střediscích
" Spolupráce s vedoucími hospodářských (nákladových) středisek, zajišťování, sledování a vyhodnocování nákladů na provoz a údržbu u jednotlivých hospodářských (nákladových) středisek akciové společnosti
" Práce na přípravě a úpravách jednoletých a víceletých plánů oprav a udržování v akciové společnosti v součinnosti jednotlivých vedoucích hospodářských (nákladových) středisek
" Práce na zpracování požadavků na investiční akce a zpracování ročního a víceletého plánu investic
" Vyhodnocování plánu investic a oprav v součinnosti jednotlivých vedoucích hospodářských (nákladových) středisek a útvaru investic dle potřeb akciové společnosti
" Práce na aktivaci investic do majetku společnosti, včetně komunikace s ekonomickým útvarem, zajišťování podkladů
Nabízíme:
" Perspektivní práci v prosperující společnosti
" Odpovídající finanční ohodnocení
" Zaměstnanecké benefity
" Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Nástup do pracovního poměru možný od 1. 3. 2018 nebo dle dohody.
Přihlášku s příslušnými doklady (strukturovaný životopis, motivační dopis, kopii nejvýše dosaženého vzdělání, originál nebo ověřenou kopii výpisu z trestního rejstříku ne starší 3 měsíců, souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona 101/2000 Sb.) předejte nejpozději do 9.10.2017 do 12.00 hod. Lhůta je hmotněprávní, tj. přihláška do výběrového řízení musí být ve stanovené lhůtě skutečně doručena společnosti Teplárny Brno, a.s. V pracovní dny doručte osobně na podatelnu sídla společnosti Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno, a to do 14.00 hod. nebo zašlete na korespondenční adresu společnosti Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, 638 00, Brno.
Obálka musí být zřetelně u adresy společnosti Teplárny Brno, a.s. označena textem "Neotevírat -TP - analytik investic a přípravy".
Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o obsazení pracovního místa. Později podané přihlášky nebudou zařazeny do výběrového řízení.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2018