Volné pracovní místo  Traktoristé

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 120–150 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

TRAKTORISTÉ na malou farmu
Zaměstnavatel požaduje: ŘP T - 3 sezony praxe s prací se zemědělskými stroji pro sklizeň píce, praxe s čelním nakladačem. Zkušenosti s údržbou traktorů a strojů pro sklizeň píce, řemeslnícké schopnosti, ochotu přidat ruku k dílu, kde je právě třeba.
Různorodá náplň práce. : Polní práce se zemědělskou technikou. Údržba a opravy zemědělské techniky. Údržba nemovitostí farmy. Práce se zvířaty, dle možností: tesařské, svářečské a jiné práce.
Zaměstnavatel nabízí : Relativní nezávislost, přátelský a dynamický kolektiv v pěkném prostředí malé eko farmy, pružná pracovní doba, různorodost úkolů, osobní realizace a uspokojení z dobře odvedené práce, možnost přechodného ubytování.
Možno i DPP.
První kontakt: telefonicky od 8:00 do 16:00 hod. použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 6.4.2017