Volné pracovní místo  traťový dělník

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 84–101 Kč / měsíc

Pro zajištění údržby železniční infrastruktury JHMD hledáme osobu se zájmem z oblasti techniky pro zajištění údržby dráhy zejména v oblasti traťového hospodářství železničního svršku a spodku.
Základní kvalifikační požadavky:
  • znalosti v oblasti strojní, elektromechanické, zednické či jiné řemeslné profesi vítány
  • znalost údržby železničního spodku a svršku výhodou
  • chuť učit se novým věcem a ochota se vzdělávat
  • zodpovědnost, cílevědomost, týmová spolupráce, loajalita,
  • zdravotní způsobilost a fyzická zdatnost
  • ŘP skupiny B výhodou
  • strojní a profesní průkazy výhodou
Náplň práce
  • každodenní práce v terénu pro zajištění oprav a údržby tratí Jindřichův Hradec - Nová Bystřice/Obrataň, manipulace s těžkými břemeny
  • odstraňování následků nepříznivých povětrnostních podmínek - kácení
  • zimní údržba a úklid zastávek
  • údržba a dohled nad svěřenou mechanizací
Pracovní podmínky:
  • výkon práce v Jindřichově Hradci a tratích Jindřichův Hradec - Nová Bystřice/Obrataň
  • pracovní doba 40 h týdně
  • příspěvek na stravné;
  • dovolená 5 týdnů.
  • zaměstnavatel může poskytnout ubytování
  • nástup možný ihned
STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS s popisem předchozí práce a činností zašlete na:
použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Ubytování

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016