Volné pracovní místo  Traťový strojník

Firma Skanska a.s.
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 24 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
Řízení, obsluha, seřizování a oprava stroje a zařízení těžké mechanizace pro stavbu, údržbu a rekonstrukci železničních tratí

Požadujeme:
absolvování výuky odborných teoretických znalostí podle obsahového zaměření zkoušky, uvedené v příloze č. 4 část D vyhlášky 101/95; výcvik v obsluze speciální části hnacího vozidla, provádění údržby a oprav v délce nejméně 4 týdny; jízdní výcvik v obsluze vozidla pod dozorem v délce nejméně 4 týdny; elektrotechnickou kvalifikaci, vyhl. č. 100/1995 Sb. Příloha 4; zkoušku Strojvedoucí - traťový výkon - odborná zkouška D-901, D-901a; zkoušku odborné zdravotní způsobilosti dle vyhl. MD č. 101/954; průkaz způsobilosti k řízení SHV (vydává DÚ); průkaz strojníka

Zájemci se mohou hlásit:

Benefity

  • Naturální výhody - příspěvek na firemní produkty a volnočasové aktivity; zaměstnanecký program Seop
  • Podnikové stravování - příspěvek 80,-Kč/den
  • Dovolená navíc - 25dní + 2 dny placeného volna + 5 dní zimní dovolené
  • Jiné výhody - penzijní nebo životní pojištění až 1100,-Kč;

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.1.2024

Máte zájem o nabídku Traťový strojník?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Zuzana Hříbalová z Skanska a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Traťový strojník

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.